Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2021 w naszym przedszkolu

Drodzy Rodzice, w czwartek w naszym przedszkolu odbędzie się licytacja plakatów WOŚP. Chętne przedszkolaki zapraszamy do udziału w akcji i przyniesienie w tym dniu "symbolicznej złotówki". Pieniądze zbiorą wychowawcy grup. Każda grupa ma szansę na wylicytowanie plakatu, który zawiśnie w sali przedszkolnej. My też pomagamy

Dnia 28 stycznia 2021 r. w Publicznym Przedszkolu w Rudnikach odbyła się licytacja plakatów WOŚP.  Po raz kolejny dzieci i ich rodzice z Publicznego Przedszkola w Rudnikach udowodniły, że mają ogromne, szczerozłote serduszka. W  czwartkowej licytacji  każda z grup wylicytowała oryginalny plakat wspierając 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Grupa Misie wylicytowała plakat za 200 zł, grupa Słodziaki za 100 zł, a grupa Słoneczka za 143 zł. Wszystkim darczyńcom dziękujemy.